Ana Sayfa Windows Türkçe ve Basit Kullanımlı Video Montaj Programı – MAGIX Video Easy 3HD

Türkçe ve Basit Kullanımlı Video Montaj Programı – MAGIX Video Easy 3HD

Sponsorlu Bağlantılar

Sahip olduğunuz videoları kolay bir şekilde hızlıca montaj yapmak istiyorsanız MAGIX Video Easy 3HD programı tam size göre.

İşte "Türkçe ve Basit Kullanımlı Video Montaj Programı – MAGIX Video Easy 3HD" hakkında bilgiler ve indirme (download) linkleri;

MAGIX Video Easy 3HD Program Bilgileri

MAGIX Video Easy 3HD programını Magix isimli üretici yayınlamıştır ve MAGIX Video Easy 3HD programı Win7 / Vista / WinXP işletim sisteminde çalışmaktadır. Ayrıca MAGIX Video Easy 3HD programının dili Türkçe, İngilizce olup MAGIX Video Easy 3HD programını deneme sürümüdür.

Program Özeti: Sahip olduğunuz videoları kolay bir şekilde hızlıca montaj yapmak istiyorsanız MAGIX Video Easy 3HD programı tam size göre.

MAGIX Video easy 3 HD

MAGIX Video Easy 3HD Programı Nedir? Ne İşe Yarar?

MAGIX Video easy 3 HD programı çok detaylı video efektler ve montaj işlemleriyle uğraşmayanlar için hazırlanmış ve kolayca videolarınız aktarıp birleştirme, kesme, yükleme işlerini gerçekleştirebileceğiniz hızlı bir program. Kolayca videolarınızın kalitesini ayarlayabilir, montajlayabilir, ses ve altyazı ekleyebilirsiniz. Ayrıca YouTubeVimeo gibi video servislerine otomatik yükleme seçeneğiyle hızlıca videolarınızı yükleyebilirsiniz. Blu-RayDVD ve daha pek çok disk formatını destekleyen programla hazırladığınız videoları tüm video oynatıcı cihazlarda kolayca oynatmanız da mümkün. Hızlıca geçiş yapabileceğiniz temel efektler ise videolarınızın çok daha çekici olmasını sağlıyor.

Sponsorlu Bağlantılar


"Türkçe ve Basit Kullanımlı Video Montaj Programı – MAGIX Video Easy 3HD" İle İlgili Benzer Yazılar;


Yorum Yap

En Çok İndirilen Programlar