Ana Sayfa Windows Ofis Yazılım Programı – Microsoft Office 2010

Ofis Yazılım Programı – Microsoft Office 2010

Sponsorlu Bağlantılar

İşte "Ofis Yazılım Programı – Microsoft Office 2010" hakkında bilgiler ve indirme (download) linkleri;

Microsoft Office 2010 Program Bilgileri

  • Lisans:Deneme Sürümü
  • Dil Desteği:İngilizce
  • İşletim Sistemi:Win7/Vista/WinXP
  • Üretici:Microsoft

Program Özeti: Microsoft en çok tercih edilen ofis yazılımı Microsoft Office’in 2010 versiyonunu kullanıcıların beğenisine sundu. Daha hızlı, daha etkili, daha kolay iddialarıyla yola çıkan Office 2010 internetle daha entegre çalışan bu sürümüyle işlerinizi kolaylaştıracak.

Microsoft Office 2010

Microsoft Office 2010 Nedir? Ne İşe Yarar?

Microsoft Office 2010’un sürümünü yayınlayan Microsoft iş yaşamında en çok tercih edilen yazılımını daha basit, etkili ve hızlıiddialarıyla kullanıcılarla buluşturdu. Sosyal ağlarla iletişime ağırlık veren yeni Office sürümleri gelişime ayak uyduran pratik bir iş yaşamı sağlama hedefinde.

Microsoft Office 2010’un en önemliği özelliği fikirlerinizi ifade edebileceğiniz ve problemleri çözümleyebileceğiniz diğer insanlarla iletişime geçebilmeniz. Program PC, web veya akıllı telefonlar üzerinden Office belgelerinize istediğiniz yerden ulaşmanızı sağlıyor. Microsoft Office’in diğer bir özelliği belgelerinizi senkronize ederek verimliliği artırması. Bu sayede belgelerinizde hangi platformda değişiklik yaparsanız yapın. Her an değişiklikleri görüntüleyebileceksiniz.

Önemli: Microsoft Office deneme sürümünü kişiye özel anahtarlarla indirtmektedir. Yönlendirildiğiniz sitede Microsoft Live kullanıcı adı ve şifrenizle (MSN kullanıcı adı ve şifreleriyle aynı) giriş yaptıktan sonra deneme sürümünü indirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Arama Kriterleri: powerpoint 2010 indir gezginler, powerpoint 2010 indir gezginler türkçe, microsoft office powerpoint indir gezginler

"Ofis Yazılım Programı – Microsoft Office 2010" İle İlgili Benzer Yazılar;


Yorum Yap

En Çok İndirilen Programlar