Ana Sayfa Windows Ücretsiz Android Uygulamaları Bilgisayarda Çalıştırma Programı – BlueStacks

Ücretsiz Android Uygulamaları Bilgisayarda Çalıştırma Programı – BlueStacks

Sponsorlu Bağlantılar

İşte "Ücretsiz Android Uygulamaları Bilgisayarda Çalıştırma Programı – BlueStacks" hakkında bilgiler ve indirme (download) linkleri;

BlueStacks Programını Özellikleri;

  • Versiyon: 0.7.18
  • Boyut: 9.77 MB
  • Program Dili: İngilizce
  • İşletim Sistemi: Windows Tümü
  • Lisans: Ücretsiz (Freeware)

Android işletim sistemli uygulamaları veya oyunları bilgisayarınızda kullanmanızı ve oynamanızı sağlayan ücretsiz bir programdır. Yani android işletim sistemli tablet veya cep telefonlarında beğendiğiniz bir oyunu bilgisayarınızda oynamanız mümkün. BlueStacks programı sayesinde her türlü android uygulamayı kolay bir şekilde bilgisayarlarda çalıştırabilirsiniz.

BlueStacks

Popüler olan birçok Android uygulamayı ve oyunları bilgisayar üzerinden çalıştırmak isteyen kullanıcılar için oldukça güzel bir uygulama olan BlueStacks uygulaması sayesinde sizde Android cep telefonu yada Tabletinizde kullandığınız tüm uygulamaları rahatlıkla bilgisayarınızda çalıştırabileceksiniz. Android uygulamaları bilgisayar üzerinde kullandıran uygulama sayesinde artık küçük ekran derdiniz tamamen ortadan kalkacak ve geniş bilgisayar ekranınızda her türlü uygulamayı başarılı bir şekilde çalıştırabileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


"Ücretsiz Android Uygulamaları Bilgisayarda Çalıştırma Programı – BlueStacks" İle İlgili Benzer Yazılar;


Yorum Yap

En Çok İndirilen Programlar