Ana Sayfa Web Online Fotoğraf Filtreleme, Yazı Yazma ve Efekt Verme – PicMonkey

Online Fotoğraf Filtreleme, Yazı Yazma ve Efekt Verme – PicMonkey

İşte "Online Fotoğraf Filtreleme, Yazı Yazma ve Efekt Verme – PicMonkey" hakkında bilgiler ve indirme (download) linkleri;

PicMonkey Nedir? Ne İşe Yarar?

PicMonkey ile resimlere eğlenceli ikonlar, metinler, efektler, dokular ekleyin. En önemlisi dijital portrelerinize makyaj yapıp güzelleştirin.

PicMonkey tarayıcı üzerinde çalışan resim düzenleme uygulamalarından biri. PicMonkey’i diğerlerinden ayıran ise daha önce görmediğiniz pek çok sevimli grafik ve ikonu düzenleme araçları arasında eklemiş olması. PicMonkey ile fotoğrafı kesme, filtrelemeişlemleri yaptıktan sonra metin, çerçeve, ikon ekleme gibi işlemlere geçebilirsiniz. Çok basit bir arayüzü olan servise kayıt olmanız da gerekmiyor. Resminizi yükleyip dilediğiniz gibi değiştirip bilgisayarınıza kaydedebiliyorsunuz. Kısacası servisle çok güzel ve yaratıcı kolajlar ortaya çıkartabilirsiniz. PicMonkey’in görsel arşivi oldukça zengin.

PicMonkey

PicMonkey’in en büyük artısı bayanlara hitap eden makyaj yapma özelliği. Dijital portrelerinize makyaj rötuşları atmak için servisi açın kusurları giderin veya allığınızı değiştirin. Pratik ve hızlı bir servis olan PicMonkey mutlaka denenmesi gerekenlerden.

Uygulamaya gitmek için tıklayın: PicMonkey

Sponsorlu Bağlantılar

Arama Kriterleri: picmonkey indir, picmonkey türkçe, picmonkey indir gezginler, picmonkey gezginler

"Online Fotoğraf Filtreleme, Yazı Yazma ve Efekt Verme – PicMonkey" İle İlgili Benzer Yazılar;


Yorum Yap

En Popüler Online Uygulamalar