Ana Sayfa Oyun Otobüs Şoförü (Otobüs Sürme) Oyunu – European Bus Simulator 2012

Otobüs Şoförü (Otobüs Sürme) Oyunu – European Bus Simulator 2012

Sponsorlu Bağlantılar

İşte "Otobüs Şoförü (Otobüs Sürme) Oyunu – European Bus Simulator 2012" hakkında bilgiler ve indirme (download) linkleri;

European Bus Simulator Oyun Bilgileri

European Bus Simulator oyununu deneme sürümü olarak oynayabilirsiniz.

European Bus Simulator oyununun kullanıcı arayüzü ingilizce ‘dir.

European Bus Simulator oyunu Win7 / Vista / WinXP işletim sisteminde oynanabilir.

European Bus Simulator oyununu TML Studios isimli üretici yayınlamıştır.

Oyun Özeti: Başarılı bir otobüs simülasyonu olan European Bus Simulator 2012 ile Almanya’nın sokaklarında otobüs şoförlüğü yapın.

European Bus Simulator 2012

European Bus Simulator Oyunu Nedir? Nasıl Oynanır?

Bugüne kadar birçok otobüs simülasyonu gördük ancak European Bus Simulator 2012 aralarında ki en farklı olanı. Onu diğer otobüs simülasyonlarından özel kılan şey ise uzun yollarda direksiyon sallamaktansa şehir içinde sokaklarda şoförlük yapıyor olmamız. Sadece simülasyon üzerine çalışan bir oyun geliştirici ekip olan TML Studios tarafından hazırlanan oyun 2012 yılında çıkış yaptı ancak grafiklerine baktığımızda hayal kırıklığına uğruyoruz.

Çok kötü olmasa da günümüz grafiklerinden eser yok. Ancak yinede oyunu oynamaya başladıkça görseller gözünüze hoş görünmeye başlayacaktır. Bir simülasyon oyunundan mükemmel grafikler beklenmez ama gelişen teknoloji ile birlikte simülasyon oyunlarıda grafiklerinin değerlerini arttırmayı başardı bunun en büyük örneği Scania Track oyunu.

Oynanış olarak gerçek bir şöförmüşüz hissiyatını oyunculara yansıtma konusunda iyi işler çıkaran ekip oyun boyunca etrafımızı süslediği küçük ayrıntılar ile bizi şaşırtıyor. Almanya sokaklarında direksiyon salladığımız European Bus Simulator otobüsümüz içinde rastladığımız birçok ayrıntı ile hem oyunun canlılığını arttırmış hemde oyuncuya yardımcı olmayı amaçlamış. Oyunun demo sürümünü indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

NOT: Dosya indirme butonuna bastığınızda karşınıza çıkan uyarıya yinede devam et diyerek dosya indirme işlemine başlayabilirsiniz. https olarak bağlantı adresi verildiği için tarayıcınız bu bağlantıyı güvenli değil olarak algılayabilir. Dosya tamamen güvenilirdir.

European Bus Simulator Oyununu İndir Download

Sponsorlu Bağlantılar

Arama Kriterleri: bus simulator 2012 türkçe yama indir gezginler, european bus simulator 2012 nasıl oynanır, tube bus otobüs x, bus simulator 2012 indir gezginler download, euro bus simulator 2012 indir gezginler, european bus simulator indir, european simulator 2012 indir, otobüs simülatörü oyunu oyna, simulator otobüs sürme, european bus simulator de aracı kaldırmak

"Otobüs Şoförü (Otobüs Sürme) Oyunu – European Bus Simulator 2012" İle İlgili Benzer Yazılar;


Yorum Yap

En Çok İndirilen Oyunlar