Ana Sayfa Mac Silinen Resim ve Fotoğrafları Kurtarma (Geri Getirme) Programı – PhotoRescue

Silinen Resim ve Fotoğrafları Kurtarma (Geri Getirme) Programı – PhotoRescue

PhotoRescue programı adından da anlaşılacağı gibi resim/fotoğraf kurtarma programıdır. MAC işletim sistemli bilgisayarlar için geliştirilmiş bu program ile yanlışlıkla sildiğiniz yada bilerek sildiğiniz resimlerinizi/fotoğraflarınızı geri getirebilirsiniz. Sadece Mac bilgisayarınızda değil flash bellek (USB) ve hafıza kartlarınızdan silinmiş resimleri/fotoğrafları da kurtarabilirsiniz.

İşte "Silinen Resim ve Fotoğrafları Kurtarma (Geri Getirme) Programı – PhotoRescue" hakkında bilgiler ve indirme (download) linkleri;

Silinen Fotoğraflarınızı Hemen Geri Getirin

PhotoRescue programı adından da anlaşılacağı gibi resim/fotoğraf kurtarma programıdır. MAC işletim sistemli bilgisayarlar için geliştirilmiş bu program ile yanlışlıkla sildiğiniz yada bilerek sildiğiniz resimlerinizi/fotoğraflarınızı geri getirebilirsiniz. Sadece Mac bilgisayarınızda değil flash bellek (USB) ve hafıza kartlarınızdan silinmiş resimleri/fotoğrafları da kurtarabilirsiniz.

PhotoRescue

Sahip olduğunuz bütün görsel verilerinizi kolay bir şekilde geri getirebilirsiniz. Program en popüler resim formatlarını desteklemektedir.

PhotoRescue programını German Sales Agency isimli üretici yayınlamıştır ve PhotoRescue programı Mac OS X 10.6/Mac OS X 10.5/Mac OS X 10.4/Mac OS X 10.3 işletim sisteminde çalışmaktadır.Ayrıca PhotoRescue programının dili İngilizce olup PhotoRescue programını deneme sürümüdür.

PhotoRescue Programının Özellikleri

  • JPEG, TIF, TIFF, GIF, BMP, PNG, WMF ve daha çok sayıda grafik formatını kurtarabilir.
  • Pek çok resim kurtarma programına göre daha verimlidir.
  • Tüm dijital kamera grafik standartlarına uyumludur.
  • Harici USB ya da Firewire kart okuyucularını destekler.
  • SmartMedia, CompactFlash,Hafıza Kartları, MultiMedia, SD-Kart, SDHC-Kart, xD-Resim Kartı, USB’de ya da Mikro Sürücülerde ve FAT hard disklerde bile çalışabilir.
  • Güvenlidir; kartlara yazım kodu içermez.
Sponsorlu Bağlantılar


"Silinen Resim ve Fotoğrafları Kurtarma (Geri Getirme) Programı – PhotoRescue" İle İlgili Benzer Yazılar;


Yorum Yap

En Çok İndirilen MAC Programlar