Ana Sayfa Mac Silinen Resim ve Fotoğrafları Kurtarma (Geri Getirme) Programı – PhotoRescue

Silinen Resim ve Fotoğrafları Kurtarma (Geri Getirme) Programı – PhotoRescue

Sponsorlu Bağlantılar

İşte "Silinen Resim ve Fotoğrafları Kurtarma (Geri Getirme) Programı – PhotoRescue" hakkında bilgiler ve indirme (download) linkleri;

PhotoRescue Program Bilgileri

PhotoRescue programını German Sales Agency isimli üretici yayınlamıştır ve PhotoRescue programı Mac OS X 10.6/Mac OS X 10.5/Mac OS X 10.4/Mac OS X 10.3 işletim sisteminde çalışmaktadır.Ayrıca PhotoRescue programının dili İngilizce olup PhotoRescue programını deneme sürümüdür.

Program Özeti: PhotoRescue, dijital depolama ortamında silinen görselleri kurtarır.

PhotoRescue

PhotoRescue Programı Nedir? Ne İşe Yarar?

PhotoRescue, dijital depolama ortamında silinen görselleri kurtarır. Bu veri kurtarma programı, silinen ya da kaybolan dijital fotoğrafları, resimleri ya da grafik dosyalarını kolay ve hızlı şekilde geri getirebilir. Bu yazılım, silinen ya da kaybolan resimlerinizi geri getirmekiçin tüm diskinizi ya da dijital kamera ortamınızı bit seviyesinde analiz eder.

Başlıca özellikleri: 

  • JPEG, TIF, TIFF, GIF, BMP, PNG, WMF ve daha çok sayıda grafik formatını kurtarabilir.
  • Pek çok resim kurtarma programına göre daha verimlidir.
  • Tüm dijital kamera grafik standartlarına uyumludur.
  • Harici USB ya da Firewire kart okuyucularını destekler.
  • SmartMediaCompactFlash,Hafıza Kartları, MultiMediaSD-KartSDHC-KartxD-Resim Kartı, USB’de ya da Mikro Sürücülerde ve FAT hard disklerde bile çalışabilir.
  • Güvenlidir; kartlara yazım kodu içermez.
Sponsorlu Bağlantılar

Arama Kriterleri: silinen resimleri geri getirme programı, sd kart kurtarma programı indir gezginler, silinen fotoğrafları geri getirme programı, silinen fotoğrafları geri getirme programı türkçe, iphone silinen resmi geri getirme programı, fotoğraf kurtarma programı indir gezginler, silinen fotoları geri getirme programı türkçe, silinen resim videoları geri getirme, silinen resimleri kurtarma program indir, silinen fotoğraf kurtarma

"Silinen Resim ve Fotoğrafları Kurtarma (Geri Getirme) Programı – PhotoRescue" İle İlgili Benzer Yazılar;


Yorum Yap

En Çok İndirilen MAC Programlar