Ana Sayfa Editörün Önerileri iPhone ve iPad İçin Koşu Oyunu – Çılgın Hırsız: Minion Rush

iPhone ve iPad İçin Koşu Oyunu – Çılgın Hırsız: Minion Rush

Gameloft’un yeni oyunu Çılgın Hırsız: Minion Rush iOS platformu için resmen yayımlandı. App Store üzerinden ücretsiz olarak yayımlanan oyunu Türkçe olarak oynayabiliyorsunuz.

İşte "iPhone ve iPad İçin Koşu Oyunu – Çılgın Hırsız: Minion Rush" hakkında bilgiler ve indirme (download) linkleri;

Çılgın Hırsız İle Sonsuz Koşu

Gameloft’un yeni oyunu Çılgın Hırsız: Minion Rush iOS platformu için resmen yayımlandı. App Store üzerinden ücretsiz olarak yayımlanan oyunu Türkçe olarak oynayabiliyorsunuz.

Çılgın Hırsız: Minion Rush isimli oyun Çılgın Hırsız 2 (Despicable Me: Minion Rush) filminin mobil cihazlara uyarlanmış versiyonu olduğunu hatırlatalım. Çılgın Hırsız 2 (Despicable Me: Minion Rush) filmi ise 11 Temmuz 2013’de vizyona girecek.

Çılgın Hırsız: Minion Rush oyunu bir tür koşu oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyundaki amacınız koşabildiğiniz kadar koşmak ve en yüksek skoru elde etmektir. Oyunda muzları da toplayarak bu muzlar ile kostümler ve karakter yükseltmelerini açabiliyorsunuz.

Çılgın Hırsız Minion Rush

Çılgın Hırsız: Minion Rush Oyun Bilgileri

  • Boyut: 44.7 MB
  • Diller: Türkçe
  • Geliştirici: Gameloft
  • Sistem: iOS

Çılgın Hırsız: Minion Rush Oyun Gereksinimleri: iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPod touch (4. nesil), iPod touch (5. nesil), iPad 2 Wi-Fi, iPad 2 Wi-Fi + 3G, iPad (3rd generation), iPad Wi-Fi + 4G, iPad (4th generation), iPad Wi-Fi + Cellular (4th generation), iPad mini ve iPad mini Wi-Fi + Cellular ile uyumlu. iOS 5.0 veya üst sürümünü gerektirir. Bu uygulama iPhone 5 için optimize edildi.

Sponsorlu Bağlantılar

Arama Kriterleri: minion rush indir gezginler, çılgın hırsızlar gezginler, Çilgin Hirsiz 2 2013 download, çılgın hırsız indir gezginler

"iPhone ve iPad İçin Koşu Oyunu – Çılgın Hırsız: Minion Rush" İle İlgili Benzer Yazılar;


Yorum Yap

En Çok İndirilen iPhone & iPad Uygulamalar